Дорожні плити

Код товару: 291

0

5631 грн. 6256 грн.

На складі

Міцна і надійна дорожня плита 1П 30-18-30 здатна витримати значні навантаження. Як виробник, можемо ..

Код товару: 290

0

148 грн. 164 грн.

На складі

Вироблена з міцного, важкого бетону плита тротуарна 6П5 (1х0,5 м) здатна витримати серйозні навантаж..

Код товару: 289

0

323 грн. 358 грн.

На складі

Квадратна плита тротуарна 8К8 (1х1 м) ідеально підходить для мощення великих площ. Замовити її можна..

Дорожні плити

Бетонне покриття — це дорожні плити, які безпосередньо контактують з транспортними засобами і використовуються для різних цілей. Бетон, використовуваний для дорожніх покриттів, може бути змінений різними способами відповідно до вимог. Плити повинні бути міцними і довговічними, а також працездатними і економічно ефективними, оскільки схильні до суворих умов навколишнього середовища.

Бетонні панелі мають ряд переваг, якими не володіють бітумні конструкції покриттів:

 • підходять для великих точкових навантажень;

 • витримують протоку дизельного палива та інші агресивні матеріали;

 • підходять для випадків, коли міцність низькоякісних грунтів низька;

 • мають низьку вартість;

 • стійкі до високих температур.

Дорожні плити використовується будівельними компаніями для покриття траншей, захисту дороги або при вертикальному кріпленні. Вони забезпечують постійний доступ транспортних засобів під час дорожніх робіт і розкопок. Пластини закріплені, щоб запобігти рух. Компанія S-beton може виготовити панелі на замовлення для задоволення конкретних вимог роботи.

Цілі застосування дорожніх плит

Такі бетонні вироби спроектовані з метою забезпечення довговічності на важких дорогах. Бетонні плити також використовуються в Україні, коли необхідно перекрити смугу руху. Вони ідеально підходять для того, щоб дороги залишалися відкритими, а незакінчена робота триває в неробочий час або у вихідні дні. Це також може застосовуватися на початку розкопок в якості попередньої частини будівельних ремонтних проектів, коли роботи припинені або непередбачені проблеми заважають завершенню планів.

Система дорожніх панелей складається з партії плит — квадратних або прямокутних блоків, з'єднаних між собою за допомогою стяжок і дюбелів або сполук, які запобігають появі тріщин. Спільна деталізація компонування залізобетонного покриття важлива, так як вона впливає на проектування, будівництво, а також послуги бетонного покриття.

Успіх покриття залежить від межі міцності на вигин використовуваного бетону, який повинен протистояти розтріскування і витримувати накладені навантаження. Розмір бетонних частин або панелей залежить від напруги усадки бетону. Усадка при стисненні створює розтяжне зусилля і може призвести до утворення тріщин, якщо межа міцності не перевищує розтягують напруги, створювані посадковими деформаціями.

Де купити дорожнє покриття

Залізобетонні панелі стали стандартом, оскільки вони розраховані на тривалу міцність на завантажених дорогах. Компанія S-beton пропонує їх в широкому діапазоні розмірів для покриття. Для цього варто розібратися в маркуванні щодо форми і поверхні, де П — це плити:

 • П (або ПД) — дорожні прямокутні;

 • ПЗ — для залізниці;

 • ПАГ— спеціальні аеродромні гладкі;

 • ПШ — шестикутні;

 • ПТ — трапецієподібні;

 • ПП — посилені;

 • МП — монолітні.

Вони можуть бути встановлені відносно швидко при використанні відповідного обладнання. А ціна, по якій можна купити ЗБВ визначається за рахунок габаритів і призначення. Доставка здійснюється по Києву та Київській області.

Дорожні плити