Розчин для тротуарної плитки

Код товару: 143

0

1234 грн. 1899 грн.

На складі

Оптимальна консистенція дозволяє замовити розчин РЦГ М100 Ж-1 ФЕМ для різних завдань благоустрою тер..

Код товару: 144

0

1320 грн. 2031 грн.

На складі

Підвищена міцність робить розчин РЦГ М150 Ж-1 ФЕМ незамінним для благоустрою територій з непростими ..

Код товару: 142

0

1138 грн. 1750 грн.

На складі

Збалансований в співвідношенні «ціна – міцність» розчин РЦГ М75 Ж-1 ФЕМ підходить для більшості робі..

Розчин для тротуарної плитки

Розчин для тротуарної плитки — це суміш піску та цементу, яка використовується для укладання ФЕМ. Розчинна суміш, що представляє собою «коктейль» з води, цементу і піску, має високе відношення води до цементу. Вона має густу консистенцію, що робить її відмінною клеючою і сполучною речовиною для тротуарної плитки.

Вибір суміші включає в себе фактори, пов'язані з ціною, матеріалами, дизайном і будівництвом. Слід враховувати погодні умови в Україні для оптимізації вибору розчину в проекті. Опади взимку, перепади температури навесні і восени, а також надмірна спека влітку негативно впливають на термін служби плитки. Підбір продукції впливає на процес будівництва, а також на якість готової кладки. У цьому контексті склад здатний:

  • полегшити розміщення плиток;

  • сприяти справності кладки;

  • забезпечити необхідні структурні характеристики;

  • створювати бажаний зовнішній вигляд.

Перед початком будівельних робіт слід розібратися з призначенням і складом матеріалів.

Матеріали для розчину

Існують певні вимоги до компонентних будівельних розчинів (цемент, вода, пісок, в'яжучі матеріали і добавки). Важливо розуміти внесок кожного компонента в продуктивність розчину. Вода діє як мастило і необхідна для гідратації цементу. Приріст міцності суміші пов'язаний не з випаровуванням, а з хімічної комбінацією води з цементними сполуками. Оскільки деяка кількість води для змішування втрачається на абсорбуючі елементи і випаровування, в суміш для заливки слід додавати максимальну кількість води, відповідну оптимальним вимогам.

Кладка з піску забезпечує основу для розчину. Частинки піску покриваються і змащуються розчинної пастою для забезпечення маси і плинності, необхідної в розчині, і зв'язуються разом, коли паста твердне, щоб забезпечити необхідні структурні властивості. Якість піску впливає як на характеристики оброблюваності пластикового розчину, так і на властивості затверділого розчину, такі як міцність на стиск, міцність зчеплення і усадка при висиханні.

Будь то в якості невід'ємної частини кладки цементу або в якості окремого інгредієнта, який додається в суміш з гідратним вапном, портландцемент діє як клей, що утримує все разом. Міцність на стиск і міцність зчеплення пов'язані з утриманням портландцементу в будівельному розчині. Гідратоване вапно може бути додана в портландцемент, пісок і воду на робочому майданчику. У цій системі вапно діє як пластифікатор, сприяючи зручності укладання, обробки і терміну служби.

Вибір розчинів для тротуарної плитки

Розчинні суміші класифікуються за їх міцністю на стиск, сполучними властивостями і гнучкістю. Кожна суміш має певні пропорції портландцементу, гашеного вапна і піску, що впливає на її вартість. Міцність на стиск, склеювання і гнучкість працюють разом, утримуючи кам'яні блоки на місці. Будівельний розчин повинен міцно зчіплювати тротуарні плитки, але при цьому повинен бути здатний згинатися в відповідь на бічні навантаження, а також скорочуватись у відповідь на зміни температури.

Вибір правильного типу розчинної суміші залежить не тільки від властивостей суміші, а й від того, для чого вона використовується. Важливо купити правильний продукт для роботи. В процесі вибору необхідна збалансована перспектива. Основний принцип, який слід запам'ятати: жоден тип суміші не підходить для всіх ситуацій. Широкий асортимент розчинів для укладання плитки представлений в інтернет-магазині S-beton з можливістю доставки по Києву. Розчин для тротуарної плитки