Літній бетон

Ми виробляємо і постачаємо спеціальний, літній бетон, рекомендований для укладання в жарку і суху погоду. Суміш спеціально розроблена для таких умов, тому доставка на об'єкт проходить як зазвичай. Але є особливості, які потрібно розуміти, коли будете замовляти потрібну марку.

Відмінності складу літнього бетону від зимового

Для забезпечення надійності будови необхідно дотримуватися умов схоплювання і набору міцності доставленого розчину. Процеси йдуть завдяки цементній гідратації, реакції, що супроводжується великим виділенням тепла. У зимовий час це плюс, який дозволяє воді не замерзати. Влітку це мінус, адже суміш швидко зневоднюється, висихає, гідратація зупиняється, і міцність може не досягти марочного значення.

У цьому основна відмінність складу для робіт при високій температурі і низькій вологості. Крім цього:

  • Додається вода з розрахунку втрат при доставці на об'єкт, тому рухливість трохи вище паспортної;

  • Застосовується цемент, у якого показник активності нижче, ніж у зимових сумішей, що уповільнює гідратацію і знижує виділення тепла;

  • Використовуються інертні матеріали та інші компоненти більш великої фракції, що знижує втрати води;

  • Додаються пластифікатори, підвищується водоцементне співвідношення, що також уповільнює зневоднення суміші після укладання.

Вартість при цьому підвищується несуттєво. Будь-яка марка бетону забезпечує задану надійність будови, а доставка по Києву і області проходить як зазвичай. Якщо плануєте заливку фундаменту або інші роботи в жарку погоду, рекомендуємо замовляти потрібний обсяг заздалегідь. Бетони готуються для негайної відправки, тому потрібне узгодження логістики. Якщо дуже жарко (вище + 30 ° С), і є можливість приготувати розчин на ділянці, можна замовити у нас сухі суміші. Але краще купити готовий розчин, ціна якого буде не набагато вище, а якість гарантована.

При виробництві літніх сумішей нами враховуються і інші фактори, що впливають на стан розчину під час укладання і підсумкову міцність. Наприклад, компонент «наповнювач» має показник вологопоглинання. Для укладання в спеку рекомендується граніт, особливо якщо мова йде про фундамент. У нього низьке вологопоглинання, водоцементне співвідношення змінюється менше, ніж у випадку з вапняковими наповнювачами.

Як відповідальний постачальник, ми враховуємо і інші особливості роботи з бетонними сумішами в літній період.

Показники літнього бетону, які враховуються у виробництві

Для дотримання технології будівництва в жарку пору року потрібно відповідально ставитися до мінімізації термінів доставки. Якщо постачальник запевняє, що пара годин не має значення, це привід насторожитися і замовляти суміш в іншому місці.

При літніх доставках міксер дуже швидко прогрівається, тому стан готового розчину може змінюватися. При високих температурах і порушення термінів транспортування бетон швидко розшаровується. Проблему ми вирішуємо пластифікаторами. Добавки незначно підвищують вартість, але допомагають не допустити розшарування.


На замітку! Надмірне додавання води для збереження рухливості не завжди викличе розшарування, але призведе до підвищених деформацій при пластичній усадці під час набору міцності. Приймаючи партію, оціните рівномірність і однорідність суміші, особливо щодо кольору основного відтінку (він ближчий до синього кольору).


У виробництві легких і теплопровідних бетонів з наповнювачами з керамзиту або туфу теж є свої особливості. Якщо необхідно купити такі суміші, зверніться заздалегідь. Необхідно буде не тільки опрацювати логістику, але і скоригувати склад розчину.

Чому замовити бетон в S-Beton вигідно

Як постачальник і виробник з великим досвідом, рекомендуємо в період екстремально високих температур перенести при можливості укладання і заливку бетону на нічний час. Звичайно, на деяких об'єктах в Києві нічні роботи заборонені, але заливка не відноситься до гучних процесів. Ціна доставки в залежності від часу доби у нас не змінюється.

Складнощів при укладанні бетону в спеку багато, але технологи S-Beton вміють з ними справлятися:

  • Для зниження температури готового розчину додають лід, що продовжує технологічне вікно укладання і спрощує первинний догляд на період схоплювання;

  • Застосовують пластифікатори, що виключають розшарування суміші при транспортуванні;

  • Узгоджують графік доставки так, щоб уникнути укладання в найспекотніший час доби;

  • Вносять зміни до складу, щоб забезпечити надійність споруджуваного об'єкта.

Ми підтримуємо вартість на середньому рівні і зберігаємо знижки постійним покупцям. Зрозуміло, наші фахівці проконсультують і про особливості літнього укладання. Наприклад, про те, що опалубку треба робити ретельніше, щоб виключити протікання води. Розкажуть, як уберегти залитий об’єм від втрат вологи і інших неприємностей.

Ми знаємо про бетони якщо не все, то багато чого. У нас можна купити готовий розчин, отримавши чітке розуміння того, як зробити з нього надійний моноліт, термін служби якого перевищить сотню років.


У даній категорії немає товарів.