Бетон для стяжки підлоги

Коли облаштовується стяжка, вибір розчину залежить від характеристик основи, типу приміщення і деяких інших чинників. Платити більше при цьому необов'язково, головне – замовити достатню для вирішення завдання суміш.

Підбираючи бетон для стяжки, консультуйтеся з фахівцями

Врахувати доведеться безліч моментів, при цьому бажано використовувати найбільш підходящу суміш. Щоб отримати розгорнуту консультацію фахівців «S-Beton», підготуйте відповіді на наступні питання.

Яка основа?

Допускається укладання навіть на ґрунт, з відсипанням піском або щебенем в господарських та технічних приміщеннях приватного і промислового сектора. У таких ситуаціях можна замовити бетон М100, як подушку, щоб знизити загальну вартість стяжки. Самостійно краще його не використовувати, покриття буде недовговічним, необхідне фінішне покриття більш міцними марками.

Для стяжок на міжповерхових перекриттях необхідно врахувати допустимий рівень підйому підлоги і загальну вагу конструкції. Це накладає обмеження, краще використовувати порожнистий, легкий заповнювач (керамзит, туф і т.д.). Плюсом такого вибору будуть і підвищені теплоізоляційні властивості.

Коли потрібне створення «плаваючої» стяжки (рівень повинен бути не менше 30 мм з обов'язковим армуванням), можна додавати у склад армуючі волокна. Не нехтуйте армуванням, якість покриття постраждає, підуть тріщини, в тому числі по всій товщині нової конструкції. Рекомендовані марки в даному випадку від М200 – М250.

Яке передбачається декоративне покриття?

  • Під фарбування мастиками, емалями і фарбами можна використовувати практично будь-який готовий розчин (М150 і вище). Вибір залежить від передбачуваного навантаження на підлогу. Чим воно вище, тим вище повинна бути марка, щоб чинити опір стиранню і зносу.

  • Під ламінат (паркет і т.д.) також підходить будь-який типовий склад. Оскільки навантаження в даному випадку перерозподіляється, до зносу більше схильне декоративне покриття.

  • Для укладання плитки якість основи має більше значення. Рекомендуємо використовувати марки від М200 – М250 і вище.

Якщо залишилися питання з вибором, ми із задоволенням на них відповімо. Рекомендуємо використовувати готові розчини. В стяжках важлива однорідність всього обсягу, оскільки товщина покриття зазвичай в межах 30-80 мм.

Особливості застосування готових бетонних сумішей для стяжки підлоги

Одна з проблем – підняття на поверх готового розчину, яка вирішується автобетононасосом. У Києві типова ситуація, оскільки вартість самостійного замішування набагато вище. Ціна при цьому не головний фактор, саморобні суміші нерівномірні за складом, що особливо критично для створення стяжки під теплі підлоги.

Ми забезпечимо доставку потрібного обсягу будівельної суміші на об'єкт для швидкого укладання. Оптимальне рішення для новобудови, з огляду на можливість використовувати порожнистий наповнювач, який непросто правильно зробити самостійно. А такі стяжки крім теплоізоляції забезпечать і шумоізоляцію.

Ще один будівельний норматив відноситься до армування. У цьому випадку потрібна висока однорідність і рухливість суміші. При швидкому укладанні важливо простежити, щоб температура в приміщенні не змінювалася. Не допускайте протягів, прийміть заходи для підвищення вологості. Бажано, щоб температура була не вище +25 градусів, а вологість не менше 75%. Тоді отримаєте міцну й довговічну основу, яка не потріскається навіть при наявності теплої підлоги.

Основні характеристики бетону для стяжок

У нас можна купити різні суміші. Наведемо деякі характеристики, на які треба звернути увагу:

  • М150. При армуванні витримує невеликі навантаження на вигин, навіть на гравійних або піщаних подушках. Підходить для присадибних ділянок, крім гаражів. У промисловому будівництві частіше застосовується для вирівнювання стін;

  • М200. Застосовується як на ґрунті, так і на подушках з бетону М100. Підходить для стяжок в приватних гаражах і парковках легкового транспорту. У Києві популярний в новобудовах;

  • М250. Ціна трохи вище, ніж у М200, але розчин можна застосовувати для підлог із середнім навантаженням. Його можна купити для одночасної заливки фундаменту, підпірних стін тощо;

  • М350. Лідер застосування не тільки в стяжках, а й в будівництві взагалі. Підходить для будь-яких стяжок, в тому числі на ділянках з високими навантаженнями.

Більш високі марки бетону зазвичай не застосовуються для підлог ні в приватному, ні в цивільному будівництві. Як правило, створені з М350 покриття міцні, довговічні і вирішують всі задачі оздоблення та експлуатації.

Як замовити потрібну партію суміші в S-Beton

Для цього є кілька способів. У каталозі можна вибрати потрібну марку, вказати обсяг і оформити замовлення через кошик. Наприклад, з декількома варіантами сумішей в необхідному обсязі. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер і уточнить деталі доставки та оплати.

Якщо точно знаєте, скільки конкретного бетону вам потрібно, можна оформити покупку в один клік, прямо з картки товару. Спеціаліст через кілька хвилин уточнить деталі і час доставки замовленого обсягу.

Якщо залишилися питання, краще зателефонувати за номером +38 (067) 000-21-11, і фахівець оформить замовлення самостійно. З нами просто, зручно і вигідно мати справу. Ми знаємо про бетони багато і готові щиро поділитися з вами цими знаннями.

У даній категорії немає товарів.