Гарцовка

Код товару: 133

0

1234 грн. 1899 грн.

На складі

Готовий розчин гарцовка РЦГ М100 Ж-1 завдяки середній міцності універсальний. Замовити його можна дл..

Код товару: 134

0

1452 грн. 2234 грн.

На складі

Гарцовка РЦГ М150 Ж-1 поставляється в готовому вигляді. Має достатню міцність, щоб замовити її як кл..

Код товару: 135

0

1601 грн. 2463 грн.

На складі

Як досить міцна суміш, гарцовка РЦГ М200 Ж-1 широко використовується в будівництві. Її можна замовит..

Код товару: 441

0

1783 грн. 2743 грн.

На складі

Найміцніша в категорії розчинів гарцовка РЦГ М300 Ж-1 використовується як: Кладочна суміш, в тому..

Код товару: 131

0

1020 грн. 1569 грн.

На складі

Незважаючи на те, що гарцовка РЦГ М50 Ж-1 має невисоку міцність, низька ціна забезпечує популярність..

Код товару: 132

0

1138 грн. 1750 грн.

На складі

Володіючи достатньою міцністю, гарцовка РЦГ М75 Ж-1 дозволяє замовити її для робіт, де можна не заст..

Гарцовка

Гарцовка - це суміш, базовими компонентами якої є пісок і негашене вапно. Вона відноситься до так званих простих сухих сумішей без добавок полімерного характеру.

Область застосування даного матеріалу в Україні:

  • загальнобудівельні роботи (як складова частина розчину для кладки, штукатурки, стяжок);

  • дорожнє будівництво (основа для бруківки, тротуарної плитки та інших елементів мощення). При цьому склад може бути сухим або у формі розчину.

В гарцовку входить пісок дрібної фракції та негашене вапно. Пропорція компонентів лежить в співвідношенні від 3:1 до 10:1, де 1 - це питома маса або об'єм вапна. Надлишок вапна в складі призводить до утворення тріщин у сформованому шарі. Якщо в матеріалі більше піску, то у сформованого шару буде знижена механічна міцність й стійкість до стирання.

Методи виробництва матеріалу: в промислових умовах або безпосередньо на будівельному майданчику. Основний технологічний процес у виробництві - перемішування, яке може бути механічним в мішалці або ручним за допомогою совкової лопати.

Характеристики гарцовки

При виробництві гарцовочних матеріалів контролюють наступні показники:

  • вміст вологи;

  • об'ємна вага;

  • питомий відсоток твердих домішок (щебінь і т.п.);

  • рівень природних радіонуклідів;

  • частка CaO і MgO (це складові вапна);

  • колір.

Суміші, виготовлені в заводських умовах, мають підвищену частку піску, яка перевищує кількість вапна від 5 до 10 разів. Для збереження властивостей гарцовочний матеріал пакують в герметичні мішки від 2 до 50 кг або в «біг-беги».

При виготовленні матеріалу безпосередньо на об'єкті рекомендується дотримуватися пропорції піску і вапна 3:1 або 4:1. При цьому для поліпшення властивостей в масу додають цемент.

Основний «плюс» гарцовки полягає в її доступності та ціні, яка у 2-3 рази менше вартості будівельних сумішей з добавками, і найпростішій технології виробництва.

Але у цього матеріалу є і недоліки: невелика міцність і велике вологопоглинання, через що гарцовка легко накопичує вологу.

Використання гарцовки в дорожньому будівництві

Гарцовочні матеріали широко використовується для формування пішохідних покриттів з клінкерної цегли, різних видів бруківки та фігурних елементів мощення. Ці матеріали стали популярною альтернативою традиційному асфальту або бетону.

З суміші роблять несучий шар, на який кладуть елементи мощення. Матеріал може бути сухим або у формі розчину. Якщо плитка викладається на суху основу, то зволоження основи проводиться проливанням пішохідного покриття водою. Під дією рідини негашене вапно перетворюється в гашене, яке через кілька десятків годин твердне і стає міцним.

Сухий гарцовочний матеріал не можна використовувати при роботі з клінкерними покриттями. При зволоженні негашене вапно реагує з водою з утворенням тепла. Це руйнує структуру клінкеру і формує білі висоли на його поверхні. Клінкерну плитку потрібно класти тільки на готовий розчин, де вапно вже прореагувало.

За допомогою підприємства «S-Beton» можна швидко купити великі обсяги якісних гарцовочних матеріалів. За домовленістю організацію доставки на об'єкти по Києву та області може взяти на себе наша компанія. Гарцовка