Бетонні сумiшi

Виберіть підкатегорію

Складно уявити будівництво без використання бетону. Це дешевий, міцний, рухливий, морозостійкий і водонепроникний будівельний матеріал. Ступінь цих характеристик залежить від марки і класу бетону. Консистенція і заповнювач розчину залежать від того, як і для чого його будуть використовувати. Бетон застосовують в будь-якому будівельному процесі. для

заливки фундаменту;

гідросуженія;

закладки та оздоблення стін;

покриття доріг;

будівництва водних резервуарів;

декоративного оздоблення;

заливки майданчиків;

споруди перекриттів.

Компанія S-beton - київський постачальник і виробник бетонних сумішей та ЗБВ. Наш основний рід діяльності - виготовлення, продаж і постачання товарного бетону і ЗБВ. Також під замовлення ми виготовляємо і поставляємо високоміцний бетон.

Особливості

Товарний бетон

Товарний бетон включає всі види звичайного бетону. Рідкий розчин має різну консистенцію, в залежності від призначення. Час затвердіння і інтенсивність усадки залежать від складу ущільнювача і його кількості на 1м3.

У будівництві використовується для спорудження стін, балок, колон, перекриттів і заливки фундаменту і внутрішньої обробки в цивільних будівлях.

Його особливість в тому, що він широко застосовується в різних областях будівництва. Споруди з цього матеріалу витримують постійні багатотонні навантаження. Це недорогий тип бетону. Його невисока собівартість дозволяє давати хорошу ціну на якісний матеріал.

Особливості замовлення та доставки

Ми можемо продавати і доставляти на ваш об'єкт як готовий рідкий розчин, так і суху суміш. Вона розводиться водою і замішується перед використанням спеціальним міксером.

Перевезення готового бетону на будмайданчик здійснюється на бетономішалці.

Доставка бетону можлива по Києву та Київській області. Може зайняти від 1 години до доби. Точний термін доставки і вартість матеріалу за один метр кубічний можливо розрахувати тільки після уточнення, скільки машин розчину необхідно і куди потрібно його везти.

Ціна за куб товарного бетону починається з 1300 грн за кубометр.

Наше завдання - підібрати і продати вам матеріал, який точно підійде для ваших цілей. Ми знаходимося в Україні в місті Київ. Оформити замовлення та отримати консультацію можна просто зараз.

Бетон - критерії вибору

Купівля бетону - важливий етап будівництва. Щоб не помилитися з вибором, потрібно зважувати на такі критерії:

Марка. На неї варто звернути увагу в першу чергу. Це усереднений показник міцності. Обумовлений кількістю кг на см2.

Клас. Показник безпосередньо пов'язаний з маркою. Він показує граничні можливості суміші в мегапаскалей.

Рухливість (пластичність). Здатність бетону до заповнення пустот, дрібних і великих тріщин.

Морозостійкість. Визначається стійкістю бетону до різких заморожуваннь і розморожуваннь.

Водостійкість. Здатність бетонної споруди витримати натиск грунтових або паводкових вод.

Однорідність. Характеризується співвідношенням розміру великого та дрібного заповнювачів і дотриманням технології приготування.

Від цих критеріїв залежить якість бетону, а значить і довговічність будівлі. Також від характеристик матеріалу залежить те, скільки буде коштувати 1куб готового бетону.

Для замовлення бетону з доставкою, оформіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сторінці контактів.

Бетонні сумiшi