Плити балконні

Код товару: ПБК 24.12-5а

0

2970 грн. 3300 грн.

На складі

Міцні балконні плити ПБК 24.12-5а відносяться до консольних ЗБВ з особливими вимогами по міцності на..

Код товару: ПБК 27.12-5а

0

3594 грн. 3993 грн.

На складі

Запроектовані на роботу зі значними навантаженнями на вигин, консольні балконні плити ПБК 27.12-5а в..

Код товару: ПБК 33.12-5а

0

3748 грн. 4165 грн.

На складі

Подовжені балконні плити ПБК 33.12-5а забезпечать облаштування балкона значної площі. При цьому міцн..

Код товару: ПБК 36.12-5а

0

4554 грн. 5060 грн.

На складі

Довгі і міцні балконні плити ПБК 36.12-5а можна замовити для будь-яких проектних рішень в будівлях ц..

Плити балконні

Балкони — це важливе розширення житлового простору на вулицю, яке надає домовласникам тихе місце, щоб насолодитися околицями і видом на місто. Ретельний дизайн і огляд усього життєвого циклу балкона повинні бути розглянуті перед початком будівництва житлового будинку. Геометрія балкона зустрічається різна, але найпопулярніша категорія — консольні прибудови. Ці типи платформ виступають приблизно на 1 200 мм від будівель.

Установка основи для майбутнього балкона проводиться з використанням залізобетонних плит зі сталевим армуванням. З прибудовами цього формату бетонна конструкція будівлі утворює виступаючу платформу або консольну бетонну площадку. Балюстрада встановлюється по периметру. Інтегровані бетонні балкони можуть бути використані для приголомшливого архітектурного ефекту.

Причини популярності ЗБВ в будівництві

Залізобетонні вироби надають великий список плюсів в порівнянні з іншими матеріалами:

  • Оскільки залізобетон виготовляється в контрольованому середовищі лиття, легше контролювати змішування, розміщення, а потім затвердіння. Немає сенсу заливати форми на місці.

  • Простота виробництва знижує вартість.

  • Погода виключається як фактор — такий балкон витримує різну погоду.

  • На місці збірний залізобетон може бути встановлений негайно: не потрібно чекати, поки він набере силу, а модульність виробів прискорює монтаж.

  • Повторюваність - легко зробити багато копій однакових балконних плит: максимізуючи повторення, можна отримати багато користі від прес-форми і настройки.

  • Армована структура гарантує довгі роки служби платформ.

  • Завдяки можливості дуже жорсткого контролю процесу, від матеріалів до ущільнення і затвердіння, можна отримати надзвичайно міцні бетонні конструкції.

Бетонні балконні плити знижують вібрацію (що характерно для сталевих конструкцій), а це підвищує комфорт в житлових будинках. ЗБВ не вимагають протипожежного захисту або захисту від корозії, що виключає всі можливості для уловлювання, а потім повторного виділення забруднюючих речовин або алергенів. Бетон не містить летких органічних сполук, так як це надзвичайно інертний матеріал.

Де замовити балконні плити

В Україні залізобетонні платформи мають певну маркування, яку слід враховувати. В основі маркування знаходяться літери ПБ — плити балконні, а також:

  • П — плоскі;

  • С — суцільні;

  • К — консольні.

Далі вказуються розміри в дециметрах: спочатку довжина платформи, потім ширина. Третя частина маркування є товщину конструкції з індексом, що позначає будівельний матеріал стін.

Компоненти залізобетонних плит доступні всюди, тому ціни за готовий виріб більш ніж вигідні. З огляду на мінімальні витрати на покупку, установку і обслуговування, такі платформи стануть відмінною підмогою для затишного і надійного балкона. У Києві купити ЖБ плити для балконів найпростіше в компанії S-beton. За рахунок загальнодоступності, а також високої якості матеріалів покупцям представлені кращі варіанти ЗБВ в Україні. Швидкість доставки по Києву та Київській області задовольнить найбільш термінові запити.

Плити балконні