Цементна штукатурка

Код товару: 113

0

1716 грн. 2641 грн.

На складі

Готовий розчин РВ М4 П-12 призначений для оздоблювальних робіт як зовні, так і всередині будівель. Р..

Код товару: 114

0

1833 грн. 2822 грн.

На складі

Пластичний і рухливий розчин РВ М4 П-14 прискорює і спрощує оздоблювальні роботи всередині і зовні б..

Код товару: 112

0

1628 грн. 2505 грн.

На складі

Густа консистенція дозволяє замовити розчин РВ М4 П-8 для обштукатурювання складних поверхонь. Як ви..

Код товару: 1121

0

44 грн. 67 грн.

На складі

Щоб продовжити відкритий час суміші, ми поставляємо розчин РВ М4 П-8 в мішках. Це дозволяє замовити ..

Цементна штукатурка

Зовнішня цементна штукатурка — це розчин для обробки, що складається з цементу, піску, змішаного з водою. Добавки можуть застосовуватися, щоб отримати пластичну суміш для обробки стін. Переваги такого матеріалу включають в себе:

 • корисність;

 • відносно низьку початкову вартість;

 • мінімальну потребу в обслуговуванні.

Це твердий, міцний і вогнестійкий облицювальний матеріал. Оздоблення стін підходящої штукатуркою може запобігти такі проблеми, як розтріскування або пошкодження вологою.

Грамотне нанесення зовнішньої цементної штукатурки не слід плутати з системами зовнішньої ізоляції і обробки або синтетичної суміші. Слід враховувати, що виробництво цементу менш витратне за ціною в порівнянні з альтернативними зовнішніми штукатурними системами. У тому ж контексті, міцність цементної зовнішньої обробки означає, що вона знаходиться на верхньому рівні шкали з точки зору екологічних витрат життєвого циклу. При нанесенні потрібно змочити поверхню водою для кращої адгезії. Але не варто наносити багато води, так як надлишок рідини завдаватиме шкоди покриттю. Низька температура або висока вологість сповільнюють час усадки.

Популярні види цементної штукатурки

Існує багато типів цементів, які можна використовувати в якості сполучного для штукатурки:

 • гідравлічний;

 • портландцемент;

 • змішаний;

 • кладки;

 • штукатурний;

 • гашене вапно.

Обробна гідратованих вапно для кладки також додають в портландцемент для забезпечення пластичності. Гідратованих вапно також може застосовуватися зі змішаним або гідравлічним цементом, але не використовується з кладки, будівельним або штукатурним. Ці матеріали вже містять обробні агенти, а додавання вапна — зайве. При використанні з цими матеріалами вапно створює потенційні проблеми — зниження міцності або довговічності.

Білі цементи також доступні для використання в обробних роботах. Іноді такі піщані матеріали змішуються з пігментом для створення кольорових сумішей. Білі або кольорові штукатурні суміші часто завдають тільки в якості фінішного покриття.

Яку штукатурку вибрати

Колір визначається шляхом вибору пігменту цементу і наповнювача. Досить часто обробка модифікується додаванням мінеральних оксидних пігментів в цементну суміш. В Україні можна купити готові продукти різних кольорів. Попередньо забарвлені і упаковані цементи також можуть бути використані для досягнення бажаного кольору матеріалу. А попередньо зважені мінеральні оксидні пігменти можуть бути додані до суміші оздоблювального покриття при підготовці.

Текстура визначається за рахунок вибору розміру заповнювача, контролю консистенції фінішної суміші і використання спеціальних методів обробки під час і після нанесення штукатурки. Текстура додає матеріалу цікаву поверхню. До текстурованим характеристикам можна віднести:

 • глибину;

 • безперервність;

 • сегментацію.

Також методика нанесення штукатурки може дати певні результати. Для матеріалів на основі цементу затвердіння визначається як підтримка відповідної температури і вмісту вологи протягом певного періоду. Всі готові матеріали на основі цементу, такі як штукатурка, вимагають затвердіння. Тому при покупці враховуйте погодні умови. У Києві знайти якісний товар для оздоблення стін допоможе компанія S-beton.

Цементна штукатурка