Умови угоди

Загальні положення

Дана Угода користувача (далі по тексту - угода) відповідно до ст. ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресована невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), бажаючим придбати товари в інтернет-магазині s-beton.com.ua (далі по тексту - інтернет-магазин) розташованому в мережі Інтернет за адресою https://s-beton.com.ua

Терміни та визначення

Якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, нижченаведені терміни мають такі значення:

Акцепт-повне прийняття відвідувачем або Покупцем умов Угоди;

Відвідувач - будь-яка фізична особа-користувач мережі Інтернет, що здійснює доступ до інтернет-магазину;

Покупець - Будь-яка особа, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), що замовляє і оплачує товари в інтернет-магазині;

Продавець-власник товару пропонованого в інтернет-магазині;

Товар-об'єкт матеріального характеру, допущений до вільного обігу на території України відповідно до чинного законодавства України, представлений до продажу за допомогою інтернет-магазину;

Реєстрація-процедура, в ході якої відвідувач або покупець за допомогою заповнення відповідних форм інтернет-магазину надає необхідну інформацію (персональні дані) для можливості замовлення та оплати товарів в інтернет-магазині;

Персональні дані - це відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, яка надаються відвідувачем / Покупцем в процесі реєстрації і дають можливість ідентифікувати відвідувача / покупця;

Якщо Відвідувач або Покупець не згоден з умовами угоди, він зобов'язується не користуватися цим інтернет-магазином. Реєстрація в інтернет магазині означає, що Відвідувач/Покупець ознайомлений з даною Угодою, розуміє і приймає його повністю і беззастережно.

Ця угода може бути змінена та / або доповнена адміністрацією інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова або змінена Угода стають дійсними після розміщення її на сайті інтернет-магазину.


Реєстрація на сайті інтернет-магазину

Для можливості формування замовлень в інтернет-магазині покупцеві необхідно пройти процедуру реєстрації і внести необхідні дані для реєстрації на сайті.

При реєстрації на сайті покупець зобов'язується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних, для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем і доставки покупцеві оплаченого ним товару.

У процесі реєстрації на сайті інтернет-магазину покупець вказує логін (його e-mail) і пароль, за безпеку яких він несе відповідальність. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, зазначені при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіна і пароля, відповідальність несе виключно Покупець.

Персональна інформація покупця

Приймаючи цю угоду покупець дає згоду на збір і використання певної інформації про нього відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних». Крім того, покупець дає згоду продавцеві збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом покупця.

Замовлення товарів в інтернет-магазині

Покупець може оформити замовлення самостійно після реєстрації на сайті інтернет-магазину або по телефону, вказаному у верхній частині сторінки. Після оформлення замовлення покупцеві буде направлено повідомлення про підтвердження замовлення і наявності товару або про передбачувану дату надходження товару в разі його відсутності. При оформленні замовлення без реєстрації повідомлення здійснюється за допомогою телефонного зв'язку.

При оформленні замовлення в кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування товару і відсутності необхідної кількості товару, Продавець інформує про це Покупця за допомогою направлення йому повідомлення. Покупець може погодитися прийняти товар в кількості, наявній у продавця, або анулювати Замовлення. У разі відсутності відповіді на повідомлення протягом 3-х днів продавець має право анулювати Замовлення.

У разі відсутності товару, зазначеного на сайті інтернет-магазину, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, не залежних від Продавця, вказане замовлення анулюється, а покупець інформується шляхом направлення йому повідомлення.

Умови оплати і доставки товару описані в розділі "Доставка і оплата".

Обмеження відповідальності продавця

Продавець не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному інтернет-магазині. Продавець прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на сайті інтернет-магазину інформації. Вся інформація і матеріали надаються на умовах "ЯК Є", без БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, як явних, так і неявних.

Продавець не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки Відвідувачів інтернет-магазину, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка продавця може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час продавець вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство України або норми моралі.

Продавець не несе відповідальність за можливі протиправні дії відвідувача/покупця щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо відвідувача/покупця.

Продавець не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим інтернет-магазином, його використанням або неможливістю використання.

Продавець не несе відповідальності за втрату відвідувачем / Покупцем можливості доступу до свого аккаунту-облікового запису на сайті s-beton.com.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

З метою вищевикладеного Продавець залишає за собою право видаляти розміщену на сайті інтернет-магазину інформацію і вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до інтернет-магазину Відвідувачів / Покупців створюють згідно з висновком продавця, проблеми у використанні інтернет-магазину іншими Відвідувачами / Покупцями, або Відвідувачів / Покупців, що порушують вимоги Угоди.

Копіювання матеріалів сайту

Копіювання будь-яких графічних і текстових матеріалів розміщених на сайті, дозволено виключно з прямим посиланням на джерело s-beton.com.ua. порушення авторських прав контролюється і переслідується за законом.