Буронабивні залізобетонні палі

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від замовлення, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-21-11 або іншим зручним для вас способом!


Буронабивні залізобетонні палі

Буронабивна паля — це тип залізобетонного фундаменту, який підтримує конструкції з високими вертикальними навантаженнями. Зміцнююча конструкція встановлюється прямо на місці. Такі системи зазвичай використовуються для мостових робіт, висотних будівель і великих промислових комплексів, які вимагають глибокого фундаменту.

Установка буронабивної палі починається з висвердлювання вертикального отвору в ґрунті з використанням машини для буріння. Машина може бути оснащена спеціально розробленими буровими інструментами, ковшами або захватами для видалення ґрунту або каменів. Отвори під заливку можна бурити на глибину до 60 метрів і діаметром до 2,4 метра. Процес буріння може включати в себе забивання тимчасового сталевого циліндра або оболонки в грунт. Труба залишається в місці у верхній частині отвору, поки бетон не залитий.

Після того, як отвір просвердлений, конструкція сталевої арматури опускається, потім порожнина заповнюється бетоном. Після виконання вказаних вище дій сталева оболонка витягується з отвору. Це високоспеціалізована операція, що вимагає великих знань і досвіду конструювання і проектування буронабивних паль, а також умов грунту та майданчики.

Характерні риси буронабивних конструкцій

Коли використовуються для фундаментів, залізобетонні палі призначені для будівель або інших споруд, які накладають навантаження в тисячі тон. Вони також особливо добре підходять для нестабільних або складних ґрунтових умов в Україні. На додаток до фундаментних систем такі залізобетонні комплекси використовуються для створення структурних підземних стін для утримання ґрунту. Палі можуть бути розміщені близько один до одного, 75-150 мм між отворами. Їх також можна розмістити так, щоб вони перекривали один одного, для створення січної стіни, яка часто використовується для контролю міграції підземних вод.

Як будь-яка інша глибока фундаментна система, буронабивні палі породжують труднощі для підрядників. Оскільки використовуваний метод буріння залежить від типу ґрунту, підрядник повинен виконати ретельне дослідження землі і представити звіт. Це необхідно, щоб вибрати кращий метод буріння, який зменшує порушення навколишнього ґрунту. Процес також включає зменшення витрат і вартості установки ЗБВ.

Де замовити буронабивні ЗБВ

Коли грунт без когезії, наприклад, з піском, гравієм, мулом, або отвір проходить нижче рівня ґрунтових вод, отвір повинен підтримуватися за допомогою сталевих каркасів або стабілізуючого розчину. Ціна таких конструкцій цілком виправдана. Але основними перевагами буронабивних паль у порівнянні зі звичайними опорами інших типів можна вважати:

  • Конструкції можуть проходити через м'які, стискувані або розбухають грунти;

  • Палі розширюються до глибини нижче проникнення морозу і сезонної зміни вологості;

  • Широкі розкопки і подальша засипка зведені до мінімуму;

  • Відбувається менше руйнування прилеглої ґрунту;

  • Вібрація відносно низька, що знижує занепокоєння сусідніх елементів або конструкцій.

Для багатьох проектних ситуацій такі армовані палі гарантують більш високу продуктивність з потенційно кращою економічністю, ніж забивні. Купити такі зміцнюють елементи можна в інтернет-магазині S-beton. Компанія займається продажем, а також доставкою різних ЗБВ в Києві.

Буронабивні залізобетонні палі

У даній категорії немає товарів.