Доставка бетону та залізобетону Київ

Доставка будівельних матеріалів найвідповідальніший етап в будівництві. Запізнення викличе простоювання, збій в графіку будівництва, неможливість використовувати готовий бетон, оскільки будуть порушення в технологічному ланцюжку.

Своєчасність доставки гарантована 

Відділ логістики компанії «S-beton» розробив і впровадив систему моніторингу руху і контролю за допомогою GPS трекерів. Одночасно ми розробили систему прокладки резервних маршрутів в разі ускладнень дорожньої обстановки.

Зараз ми гарантуємо:

  • Доставку бетону в рамках технологічного ланцюжка «виробництво – перевезення – укладання (заливка)» в інтервалі 3-5 годин;
  • Доставку інших розчинів в рамках технологічної карти (від 2 до 4 годин);
  • Поставку ЗБВ за узгодженим графіком з відхиленнями не більше 20 хвилин;
  • Вчасне перевезення і постачання інших будівельних матеріалів.

В рамках корпоративних стандартів допустиме відхилення від зазначеного часу не більше півгодини. З такими жорсткими вимогами по часу доставки в Київській області і в Україні працює не так багато виробників бетону і ЗБВ.

Чекаючи замовлення, стежте за часом, якщо ми не встигнемо більше, ніж на півгодини, з кожної машини буде знижка в 100 гривень. При цьому постійним замовникам ми доставляємо будівельні матеріали безкоштовно.

Завантажили, привезли, вивантажили і змонтували

Наша компанія пропонує сервіс повного циклу доставки будівельних матеріалів. Ми не тільки доставимо і розвантажимо на будівельному майданчику ЗБВ. Ми готові забезпечити монтаж за місцем ФБС, плит перекриття і заливку (укладання) бетону і готового розчину.

У нашому розумінні доставка закінчуються не приїздом на об'єкт забудовника, а повністю виконаною роботою. Це головна відмінність нашого сервісу від конкурентів.

Крім цього наша доставка має такі переваги:

  • Об`єм автобетонозмішувачів від 6 до 9 м3 дозволяє замовити потрібну кількість бетону, не заплативши за «зайву» машину;
  • Вантажопідйомність нашого автотранспорту від 10 до 40 тонн, що дозволяє доставити потрібний обсяг однією машиною;
  • Для ділянок з обмеженнями за габаритами і вантажопідйомності ТЗ ми задіємо вантажівки на короткій колісній базі високої прохідності;
  • Більшість ТЗ (за винятком самоскидів) забезпечені маніпуляторами, і ми готові виконати додаткові завдання після розвантаження доставленого вантажу.

Ми пишаємося тим, як налагодили доставку і точністю роботи нашого відділу логістики. Якщо ви знайдете недоліки або помилки в роботі відділу логістики, повідомте про це, за кожен виявлений недолік ми заплатимо вам 100 гривень. Як за кожну годину запізнення, незалежно від причини (винятком може бути тільки природний катаклізм), з обов'язковими вибаченнями і знижкою на наступну доставку.

З нами приємно і вигідно мати справу, адже ми любимо те, що робимо і піклуємося про те, щоб ваші об'єкти служили століттями. Якість нашого бетону і ЗБВ це гарантує.