Про компанію

Компанія «S-beton» спільно з ТОВ «УКБР» утворена в 2008 році, як автотранспортне підприємство по перевезенню бетону і будівельних матеріалів. Спочатку ми займалися доставкою будматеріалів, а сьогодні наш бетонний завод – один з провідних в столиці і всій Київській області.

Шлях від перевезення бетону до виробництва зайняв 7 років 

У 2008 запрацювала перша лінія по виробництву бетону, і ми запропонували забудовникам сервіс повного циклу. Виробництво, доставка і заливка за допомогою спецтехніки.

На наступному етапі ми запустили лінії з виробництва сумішей, керамзитобетону. Завдяки власному виробництву ми пропонуємо забудовникам значні знижки на ЗБВ і будівельні матеріали.

Виробництво залізобетонних виробів запрацювало в 2010, тоді ж була запущена власна сертифікована лабораторія контролю якості. Завод постійно зростає і розвивається. Як і кількість постійних клієнтів, серед яких Київміськбуд, КАН, Укренерго та інші великі компанії Києва та України.

Сьогодні номенклатура заводу – це:

  • Більше двохсот найменувань типових і необмежений список ЗБВ на замовлення;
  • Окрема лінія виробництва ФБС блоків, яка охоплює весь сортамент;
  • Бетони всіх марок, в тому числі спеціального призначення і керамзитобетон;
  • Цемент і інші будівельні суміші.

Одночасно з виробництвом ми розвиваємо сервіс і збільшуємо кількість послуг.

Не тільки виробництво і доставка, але і монтаж

Власний автопарк вантажної та спецтехніки повністю забезпечує потреби в доставці і укладанні бетону, перевезення будівельних матеріалів та ЗБВ. Більш того, ми пропонуємо перевезення і доставку будівельних матеріалів по Київській області. Дванадцятирічний досвід вантажоперевезень дозволяє нам запропонувати якісний сервіс за ціною, нижчою за середню по Україні.

Оренда спеціальної техніки стала ще одним напрямом, який ми запропонували великим і приватним забудовникам. Вантажівки високої прохідності з маніпуляторами, автокрани різної вантажопідйомності, екскаватори з відвалами і без них, автобетонозмішувачі. В 2019 парк поповнився автобетононасосами з висотою підйому до 24 м, транспортувальними стрічками та іншою технікою. З нашою спецтехнікою сьогодні можна вирішити будівельні завдання будь-якої складності.

З 2018 ми розвиваємо напрямок монтажних робіт, спочатку це була заливка бетону на будівельних майданчиках забудовників. Сьогодні це повний комплекс робіт нульового циклу, монтаж перемичок і перекриттів, заливка монолітних стін і т.д.

Працювати з нами не тільки вигідно, але і зручно. Будь-які варіанти оплати (безготівковий розрахунок, готівка, оплата картою або переказом), можливість відстрочки платежу, робота за договорами або без них.

Компанія «S-beton» спільно з ТОВ «УКБР» сьогодні – це велике, багатопрофільне підприємство з великим обсягом виробництва. Ми по праву пишаємося тим, що стали шановним і надійним постачальником будівельних матеріалів в Україні.