Перемички балкові

Перемичка балочна – залізобетонний виріб, який виготовляється відповідно до вимог державних стандартів і будівельних нормативів. Призначення – перекриття дверних і віконних отворів у стінах (зокрема несучих) шириною до 6 метрів.

Яку інформацію містить маркування балкових перемичок

Даний ЗБВ є несучою балкою, тип брусковий, перетин Г-образний, звідси позначення ПГ. Нижня полиця призначена для спирання плити перекриття або інших силових і конструктивних елементів будівлі. Застосування таких брускових балок дозволяє перерозподілити навантаження і компенсувати віконні та дверні порожнечі в несучих стінах або інших перегородках.

Нормативами передбачається 8 типорозмірів перетину, які також вказуються в маркуванні виробу. Наприклад, 3ПГ 60-73 л означає:

  • 3 – типорозмір перетину

  • 60 – округлена довжина в дециметрах (5 950 мм);

  • 73 – допустиме навантаження, тут 7 300 кгс / м.

Габарити – 5950х380х585. Літерами позначають додаткову інформацію. Л – легкий бетон, П – наявність монтажних петель.

Якщо застосовується напружена арматура, вказується тип армування, наприклад, Ат600С. Такі перемички можна купити для будівництва будь-якого призначення, з опертям плит, які несуть значні навантаження. У Києві вони застосовуються на багатьох об'єктах будівництва. Зазвичай потрібна доставка по графіку, сформувати який допоможуть менеджери S-Beton. 

Важливо! З огляду на великий сортамент, бажано замовити ЗБВ заздалегідь.

Чому ціни на балкові перемички так різняться

По маркуванню не завжди зрозумілі деякі особливості. Наприклад, марка застосовуваного бетону. Відповідно до Держстандарту, клас міцності повинен бути не менше В15, морозостійкість не менше F100, водонепроникність не нижче W2. При дотриманні вимог ціна не може бути занадто низькою, тому у нас вказана орієнтовна вартість.

Після того як ви визначили, який виріб хочете замовити (ми можемо врахувати будь-які побажання замовника), буде сформована підсумкова вартість і узгоджений графік доставки. На складі в Києві у нас можна купити і типові вироби, ціни на які нижче ринкових, навіть без урахування знижок. Переконайтеся в цьому особисто, порівнявши з іншими пропозиціями ринку.

У даній категорії немає товарів.