Щебінь

Код товару: кб

0

230 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 0-5 мм

0

120 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 10-20 мм

0

265 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 20-40 мм

0

225 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 40-70 мм

0

225 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 5-10 мм

0

270 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 5-20 мм

0

240 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 0,05-20 мм

0

215 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 0,05-40 мм

0

215 грн.

На складі

..

Код товару: фр. 0,05-70 мм

0

215 грн.

На складі

..

Щебінь – основний будівельний матеріал

Промислове застосування щебеню почалося 1820 року, у Франції, коли почали будувати дороги, і підсипка для зміцнення «основи» дорожнього полотна стала основою дорожньої системи Європи. Недорогий подрібнений камінь лежить в основі більшості будівництв, і компанія S-Beton може поставити його у потрібному обсязі.

Застосування щебеню на будівельних об'єктах

За визначенням щебінь це природний, сипкий неорганічний матеріал із розмірами зерен (фракцією) від 2-5 до 40-70 мм. Неправильна форма та шорстка поверхня зерен забезпечує відмінне зчеплення з цементом, тому наповнювач є основою якісного товарного бетону.

Також щебінь використовують як самостійний або допоміжний матеріал:

  1. Підсипка подушок (основ) доріг, естакад, ЗПС, дренажних каналів (для чого застосовується фракція 40-70 мм).
  2. Зерно з розміром 5-20 мм йде на виробництво ЗБВ, подушки фундаментів, зміцнення ділянок зі складними ґрунтами тощо.
  3. Фр. 2-5 мм використовується у ландшафтному дизайні для відсипання доріжок, виробництва тротуарної плитки та деяких марок товарного бетону.

Щоб правильно вибрати потрібний щебінь, необхідно враховувати інші характеристики, які впливають на сферу застосування:

  • Щільність. Залежить від розміру, якщо фр. 5-20 мм, питома вага 1,35 тонн/м3;
  • Лещадність. Визначає відсоткову наявність «плоских», голчастих зерен. Чим вона вища, тим краще дренажні характеристики, чим нижча, тим щільніше відсипання або бетон з таким наповнювачем;
  • Морозостійкість. Залежить від природи мінералу. У кар'єрі компанії S-Beton видобувається щебінь із показниками F250 – F300 (300 циклів повного промерзання без руйнування);
  • Міцність. Усереднений показник. Ми пропонуємо постачання якісного зерна з показником М900 - М1200, вміст менш міцних включень не більше 3%.

У нас можна замовити як більш дешевий, так і міцніший щебінь, власний кар'єр дозволяє вибрати потрібний. Якщо говорити про ціни в Україні, наш щебінь коштуватиме недорого. Враховуючи, що кар'єр розташований у Житомирській області, то й доставка у Житомир, Вінницьку та Київську області коштуватиме недорого.

До продажу кожна тонна щебеню проходить довгий шлях

Обробка починається на стадії вилучення кам'яних порід із сортування, що дозволяє точно розділити кінцевий продукт за міцністю та іншими характеристиками. Найдешевший матеріал йде на другорядні потреби.

На замітку! Самоскид таких відходів буде коштувати копійки.

Найміцніші фрагменти (М1200 і вище), як правило, дробляться на замовлення, у дрібну фракцію, для високоміцних та морозостійких марок бетону. Ціна буде вищою, але виправдана характеристиками, купити такий бетон можна у нас у Києві та області.

Решта маси дробиться за допомогою дезінтеграторів. Точність розмірів регулюється дробаркою та просіюванням на віброситі. Скільки та якої фракції необхідно підготувати, визначають потреби виробництва та сторонні замовлення.

Перевезення здійснюється на вимогу, до продажу матеріал зберігається у відвалах, розсортований за двома десятками параметрів. У нас можна замовити будь-який тип щебеню. Враховуючи обсяги видобутку, вартість з доставкою до Києва чи Київської області буде нижчою, ніж загалом по Україні. У Житомирі та Житомирській області наша ціна поза конкуренцією за вищої якості.

Окремий підрозділ нашої компанії займається декоративним щебенем, який можна купити для ландшафтного дизайну або оздоблювальних робіт. Особливості – дрібна фракція, відсутність кутів у зерен та однорідний відтінок, який зберігає малюнок натурального каменю.

Для облаштування гаражів приватного будинку ми почали продавати чорний щебінь, популярність якого зростає через низьку ціну та довговічність. Використання в якості основи знизить витрати на асфальтування паркування та під'їзних шляхів (економія в порівнянні з плиткою складає до 30%), при цьому естетика ділянки залишиться на високому рівні.

Вигоди співпраці з S-Beton

Щоб оцінити скільки потрібно кубометрів, зверніться до консультантів, вони уточнять обсяг. Для приватної ділянки самоскида зазвичай достатньо. Крім доріжок можна благоустроїти проходи між грядками, адже при додаванні мульчі або жорстви блокується зростання бур'янів. Наше завдання – не продавати подрібнений камінь, а враховувати інтереси покупця, щоб покупка вирішила поставлені завдання.

Хочете замішувати бетон на ділянці самостійно, зміцнити берег ставка, забезпечити дренаж фундаменту на слабких ґрунтах? Знадобиться щебінь. Ми можемо продати стільки кубометрів будь-якого сорту та типу, скільки потрібно. Перевезення можливе протягом доби з моменту замовлення. Купівля у нас строго за прайс-листом, вартість включає доставку та розвантаження на ділянці. Для невеликих обсягів надаємо машину із маніпулятором.

S-Beton може поставити та продати потрібну кількість щебеню необхідної фракції, у тому числі для декоративних завдань. Оформити замовлення можна онлайн, вибравши тип породи та потрібну фракцію. Ми працюємо більше 13 років, і наш досвід допоможе скоригувати вибір матеріалу, щоб ви заощадили не на якості, а на прямих постачаннях від виробника. Це дозволить отримати гарантовану фракцію, міцність та форму зерна, щоб забезпечити довговічність того, що будуєте чи прикрашаєте.