Бетон М450

Код товару: 50

0

1783 грн. 2743 грн.

На складі

Марка БСГ М450 В35 Р3 F200 W6 відкриває клас особливо міцних розчинів. Бетон М450 застосовується для..

Код товару: 52

0

1846 грн. 2840 грн.

На складі

Підвищена міцність і пластичність (П4) суміші БСГ М450 В35 Р4 F200 W6 дозволяють замовити її для скл..

Бетон М450

Бетон М450 (В35) – це бетонна суміш важкого типу щільністю до 2500 кг/м3 та міцністю на стиск до 458 кг/см2. Сфера застосування – елементи, які розраховані на високі навантаження в комбінації з дією геологічних, кліматичних та сейсмічних факторів. В промисловому будівництві та зведенні житла в Україні така суміш не використовується через надлишкові характеристики міцності та високу вартість. Виправдано придбати цей будівельний матеріал тільки при необхідності отримати високу міцність, водонепроникність та стійкість до механічних впливів.

Область застосування суміші марки М450:

 • гідротехнічні споруди та їх елементи: греблі, дамби, штучні водосховища, нестандартні колодязі, опори для мостів і естакад;

 • фундаментні вузли складних промислових об’єктів;

 • несучі конструктивні вузли: колони, балки, ригеля;

 • високоміцні підлоги та покриття;

 • підземні споруди: елементи тунелів, шахт, підземних переходів;

 • об'єкти військового і оборонного призначення: бункери, сховища військової техніки і боєприпасів, командні пункти тощо;

 • аеродроми і злітно-посадкові смуги;

 • конструктивні елементи будівель і споруд, що зводяться в сейсмонебезпечних зонах.

Склад та пропорції бетонної суміші марки М450 

Нормована пропорція компонентів:

 • в’яжуче – 1 частина;

 • пісок – 1,1 частини;

 • щебінь – 2,5 частини;

 • пластифікатори – не більше 9,5 кг на куб. метр готової суміші.

В суміші присутня велика кількість в’яжучого, через це вона швидко схвачується. Тому у склад суміші додають пластифікатори (їх внесок в загальну ціну суміші несуттєвий), які збільшують час схоплення та підвищують зручність роботи з матеріалом.

Для приготування розчину використовують цемент марки М500 – це найоптимальніший варіант. Допускається застосування цементу М550, М600, але це помітно збільшує вартість підсумкової продукції.

Пісок обов'язково повинен бути 1 класу (ГОСТ 8736-93), щільністю від 2000 кг/м3 до 2800 кг/м3 без забруднень і сторонніх включень. Особливо потрібно контролювати глинисті включення. При їх вмісті в піску понад 2% останній непридатний для використання – суміш не набере нормованих показників.

Щебінь застосовується фракцією 5-20 мм з мінімальним класом морозостійкості F300. Допускається використання щебеню з граніту і аналогічних гірських порід, що відповідають вимогам ГОСТ 8269.0-97. У заповнювачі повинні бути відсутні домішки, які призводять до корозії лужного типу (включення кремнію, сульфітів і т.д.).

У воді повинні бути відсутні домішки будь-якого характеру, особливо нафтопродукти, масла, розчини солей.

Особливості укладання бетону М450

На об'єкті суміш укладають шарами товщиною до 20 см безпосередньо в опалубку. Ущільнення - вібраторами або методом «штикування». При необхідності використовують добавки – сповільнювачі, які збільшують час схоплення до 2 годин.

При застиганні бетонної суміші витримують температуру і вологісний режим, для чого через 12-15 годин після заливки поверхню вкривають плівками і періодично зволожують.

Знімати опалубку можна вже через 7 діб, а у випадку формування криволінійних поверхонь - через 21 добу.

Доставку суміші потрібно здійснювати автоміксерами при постійному перемішуванні, щоб уникнути схоплення або розшаровування бетонної суміші. За домовленістю всі питання транспортування по Києву може взяти на себе компанія «S-Beton». Бетон М450