Фундаментна балка

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від замовлення, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-21-11 або іншим зручним для вас способом!


Фундаментна балка

Думаючи про систему, яка підтримує будинку або комерційні будівлі, більшість людей уявляють, що вона починається з фундаменту. Але навіть фундаментна система потребує підтримки, тому найпершим елементом при підготовці вертикальної схеми підтримки є балки фундаменту.

Фундаментні конструкції зазвичай представляють собою бетонні балки, які призначені для горизонтальних зв'язків між опорами або заглушками паль. Вони повинні бути посилені за допомогою безперервного армування, яке розвивається в межах або за межами підтримуваного стовпчика. Опора ухилу спирається безпосередньо на ґрунт, або над ділянками ґрунту між палями. Опорна балка безперервної дії буде переносити навантаження будівлі на землю або на опорні точки, де їх підстави розподіляють навантаження на грунт.

Процес будівництва балки з бетону в Україні має кілька простих кроків:

  • установка балочної опалубки;

  • розміщення арматури;

  • заливка бетону.

В спеціальні форми на заводах починається розміщення арматури. Необхідні деталі армування, такі як розмір, кількість поздовжніх арматур і їх необхідна довжина повинні бути враховані перед заливкою. Заливний бетон повинен бути належним чином ущільнений з використанням вібраційного обладнання або будь-яких інших відповідних засобів. Перед установкою траншеї для опор викопуються в залежності від рівня.

В якості альтернативи, якщо врівноважує виріб будується безпосередньо на землі, то поверхню грунту буде вирівняна і підготовлена. Кращий варіант — купити, а не заливати конструкції самостійно, так як заводи працюють за стандартом. Вартість також дозволяє звернутися до фахівців.

Основні причини використання балок

Якщо мета будівництва включає в себе стійкість і довговічність, то не можна відмовлятися від витрат на фундамент, особливо в районах, які часто піддаються впливу сильних вітрів, землетрусів або повеней. Разом з опорами, фундаменти також борються з диференціальним врегулюванням, де будівля осідає з різною швидкістю і не всі вертикально. На додаток до запобігання тріщин і структурних пошкоджень, які виникають в результаті екстремального диференціального врегулювання, конструкції також:

  • переносять вантажі на фундамент або прямо на землю;

  • закріплюють конструкцію, щоб протистояти вітру, повеней і землетрусів;

  • утримують підвал сухим, відокремлюючи вологостійкі будівельні матеріали від землі.

Залежно від різних умов навколишнього середовища на будівельному майданчику залізобетонні опори можуть підтримувати фундамент з максимальною міцністю.

Де купити зміцнюючі ЗБВ

При розмірах будівлі, що перевищують ширину самого фундаменту, балки служать для розподілу навантаження на грунт. Опори збільшують міцність зміцнення в слабких або розширюються ґрунтах. Вони допомагають запобігти опускання або викривлення фундаментів. Балки також допомагають фундаменту залишатися перпендикулярним землі і підтримувати високі будівлі в вертикальному положенні. Розмір зміцнюють систем впливатиме і на ціну.

Там, де фундамент повинен йти глибоко в землю, балка може бути правильним вибором. На крутих схилах або в розширенні ґрунту опора перекриває відстань між бетонними несучими стовпами. Балка або спирається безпосередньо на ґрунт, або має власні опори для підтримки. Підібрати і замовити підходящі ЗБВ в Києві можна в інтернет-магазині S-beton.

Фундаментна балка

У даній категорії немає товарів.