Залізобетонні палі-оболонки

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від замовлення, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-21-11 або іншим зручним для вас способом!


Залізобетонні палі-оболонки

Палі-оболонки складаються з металевого корпусу з порожниною всередині для установки армування і заливки бетоном. Оболонка зазвичай виготовляється зі сталі. Цей вид паль підходить для будь-яких типів ґрунтів. Форма або корпус можуть бути будь-якого калібру — від 800 мм до 6 м. Армування зазвичай використовується у верхній частині виробу, щоб задавати напрямок. Порожнини повинні бути ретельно оцінені перед використанням в грунтах, які зруйнуються або в місцях, де конструкція не буде деформуватися через зсув ґрунту.

Оболонка має перевагу в тому, що паля може бути досліджена до її заповнення бетоном. При неправильно заповнених порожнинах є ризик виникнення періодичних пустот уздовж конструкції. Деформації або спотворення оболонки можуть обмежити потік бетону вниз, що призведе до утворення переривчастих пустот. Основні переваги таких укріплень полягають в наступному:

  • Оболонка має опір руху, тому нею можна легко управляти.

  • Бетонна заливка не руйнується.

  • Внутрішній огляд можна зробити після входження корпусу.

Палі можуть бути легко розрізані або подовжені в разі виникнення тріщин або обвалів.

Технічні характеристики установки

Такі залізобетонні вироби включають установку постійного сталевого корпусу або оболонки, видалення ґрунту всередині корпусу і подальше заповнення залізобетоном. Сталеві оболонки збільшують структурну ємність палі, а також використовуються для полегшення будівництва. Порожні конструкції виготовляються із залізобетону, залитого в отвори, просвердлені в землі до заданого рівня вершини. Діаметри зазвичай варіюються від 30 до 450 см, а довжина від 3 до 60 метрів.

Продажі таких ЗБВ вигідні завдяки невластивому матеріалу і більш економічні, ніж більшість інших типів паль. Вони особливо корисні в тих випадках, коли вібрація від забивання конструкцій може пошкодити сусідню інфраструктуру — трубопроводи або будівлі. Геологічні шари, в яких пробурені свердловини, повинні бути здатні зберігати свою форму під час буріння і укладання бетону, а підземні води не повинні бути присутніми. Якщо є побоювання з приводу присутності підземних вод, можуть знадобитися технічні характеристики методу зсуву пульпи.

Яку конструкцію обрати

Доступний діапазон розмірів паль в Україні і жорсткість, яка може бути збільшена шляхом збільшення товщини стінки труби, зробили їх бажаними для фундаментів мостів. Залежно від місця розташування, корозія сталевої стінки може бути проблемою і повинна враховуватися при визначенні розмірів труби. Зазвичай конструкції діаметром більше 1 м мають відкритий кінець. Виробам з відкритим кінцем легше проходити через тверді ґрунти, ніж закритим трубах.

У разі забивання паль з закритим кінцем може статися підняття грунту. Бувають випадки, коли відкритий кінець також створює грунтову пробку. Це пов'язано з закупоркою відкритого кінця грунтом. Земля всередині палі видаляється струменем води. У більшості випадків труби заповнені бетоном. Якщо конструкція не заповнюється, щоб знизити вартість. Якщо сталева труба, заповнена бетоном, піддається корозії, велика частина несучої здатності вироби залишиться недоторканою завдяки бетону.

Вибір товарів залежить від особистих переваг або якості ґрунту. У Києві компанія S-beton пропонує купити палі з оболонкою за мінімальними цінами і швидкою доставкою по області.

Залізобетонні палі-оболонки

У даній категорії немає товарів.