Палі гвинтові

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від замовлення, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-21-11 або іншим зручним для вас способом!


Палі гвинтові

Залізобетонні гвинтові палі, використовувані в техніці безперервного шнекового буріння, розроблені для проектів на піщаному грунті, а також інших конкретних ґрунтових умовах. Вони не зміщують ґрунт і можуть бути встановлені дуже швидко. Установка має низький рівень шуму і вібрації. Ця технологія створення фундаменту використовується для житлового, а також комунального будівництва, де для конкретних умов грунту потрібні безшумні палі з низьким рівнем вібрації. Залізобетонні гвинтові опори виготовляються довжиною до 26 м.

Такі конструкції підходять для забудованої середовища, де необхідно закласти фундамент з низьким рівнем вібрації. Особливо гарні в областях з піщаним грунтом в підставі. Через короткої довжини необхідного армування, а також швидкості монтажу, це економічний тип ЗБВ. Гвинтові системи можуть використовуватися в якості шпунтових паль, пригвинчуючи їх поруч один з одним, що створює стіну, яка не піддається вібрації. Така стіна може протистояти тиску прилеглої землі. Це хороша альтернатива з жорсткою підкладкою, де традиційні методи забивання опор можуть призвести до їх поломки.

Особливості гвинтових ЗБВ

Завдяки низькій вартості та простоті в експлуатаційному плані, продаж залізобетонних гвинтових паль затребувана в Україні. Серед переваг конструкцій виокремлюються наступні:

  • Швидкий час виготовлення;

  • Коригування специфікацій можуть бути зроблені незадовго до початку проекту;

  • Опори можуть піддаватися стиску або розтягуючих зусиль;

  • Система не зміщує землю;

  • Конкретні гвинтові балки можуть бути посилені по всій довжині. Секція арматури використовується з більшою довжиною волокон;

  • Установка відрізняється низьким рівнем шуму і вібрації.

Використовуючи гвинтові палі, установка робить створення фундаменту швидким і точним. Вони витримують великі і більш важкі навантаження, ніж інші системи фундаментів, але для цього використовується менша кількість матеріалів. Ці залізобетонні вироби доставляються на місце будівництва попередньо в зібраному вигляді. Завдяки використанню загального будівельного обладнання або навіть ручних інструментів, ЗБВ може легко просвердлити отвір, а потім бути стабілізованою в ґрунті. Від цього процесу не залишається надлишкової кількості ґрунту, так як спіральна паля впроваджується в землю.

Де замовити ЗБВ

У відповідь на зростаючий світовий попит на нове будівництво інженери і підрядники завжди шукають нові, більш швидкі способи закласти фундамент. Крім швидкості, їм також потрібна стабільна і довговічна система фундаментів. У минулому інженери часто зверталися до забивних бетонним опор, але завдяки останнім інноваціям тепер замість цього використовують гвинтові палі.

Досягнення в технології гарантують, що ці системи фундаментів ефективні на різних ґрунтах, навіть на пухкій землі низької якості. Якщо спіральна балка повинна бути занурена глибше в грунт, монтажна група може додавати подовження до тих пір, поки не буде досягнута бажана вантажопідйомність. При плануванні великих будівельних проектах краще вибрати стабільну і міцну фундаментну система. Зверніться в компанію S-beton, щоб купити ЗБВ високої якості в Києві. Фахівці можуть надати доступну ціну для проекту, а також дати розуміння того, що потрібно для успішної будівництва.

Палі гвинтові

У даній категорії немає товарів.