ЗБВ

Виберіть підкатегорію

Код товару: 312

1

128 грн.

На складі

Технические характеристики Бортовой камень БР 100.30.18 Единица измерения: шт. Класс бетона: В..

Код товару: 881

0

73 грн.

На складі

Технические характеристики Бортовой камень БР 100.8.20 Единица измерения: шт. Класс бетона: В3..

Код товару: 311

0

581 грн.

На складі

Технические характеристики Бортовой камень БР 300.30.32 Единица измерения: шт. Класс бетона: В..

Код товару: 310

0

888 грн.

На складі

Технические характеристики Бортовой камень БР 300.60.20 Единица измерения: шт. Класс бетона: В..

ЗБВ

Від фундаменту будинків до хмарочосів, від громадських центрів до мостів, транзитних шляхів і всіх інших необхідних споруд, люди покладаються на бетон кожен день. Існують бетонні вироби для всіх видів застосування. Кожен з цих продуктів має фундаментальні ознаки стійкості.

Всі залізобетонні конструкції посилені певним типом арматури. Передбачається, що неармовані бетонні елементи несуть тільки невеликі гравітаційні навантаження або виконують некритичну, що не загрожує життю несучу функцію. Всі інші області застосування відносяться до залізобетону, в якому використовується певний тип армування. У залізобетоні бруси розташовують там, де очікуються розтягнення або розтріскування. Зв'язок між залізом і бетоном вважається ідеальним.

Конструкція із залізобетону пропонує кілька основних характеристик:

  • розмірна точність;

  • краща обробка;

  • швидка збірка.

Цих характеристик годі й шукати при розгляді іншої методу бетонного будівництва. Така конструкція забезпечує точність розмірів і готових бетонних поверхонь в порівнянні з монолітним бетоном.

Характеристики залізобетонних конструкцій

Метод будівництва із залізобетону — ідеальна відповідь на проблеми з якістю, коли виникають труднощі при виконанні конкретного типу робіт на місці. Наприклад, установка опалубки, арматури, забезпечення прорізів при будівництві сходових клітин створюють значні проблеми, що ведуть до втрати цементного розчину, непослідовності швів, пошкодження поверхні. Використовуючи попередньо відлиті елементи для цих компонентів, такі дефекти зникають.

ЗБВ можуть бути виготовлені відповідно до вимог проекту. Складні форми, розміри і особливі технічні вимоги легко виходять на заводі з виробництва залізобетону. Попереднє прогнозування забезпечує більшу гнучкість конструкції, а повторне використання аналогічних форм і розмірів знижують ціни на товари.

Залізобетон проводиться шляхом заливання пластичної суміші в багаторазову форму. Заготівля піддається вологому затвердінню в контрольованому середовищі, знімається з форм. Виробляючи ЗБК в контрольованому середовищі, де температура і вологість підтримуються постійними, вироби отримують можливість належного затвердіння або дозрівання. Фінансові переваги виникають, коли форми для заливки повторно використовуються тисячі разів, що дозволяє знизити вартість в порівнянні з іншими типами конструкцій.

Тонкощі вибору ЗБВ

Ринок залізобетонних виробів пропонує широкий асортимент товарів. Перед покупкою вивчіть прайс. Для ідеального результату в будівництві зверніть увагу на відмінності ЖБ виробів. Крім класифікації за прямим призначенням, в Україні можна купити ЗБВ з різними типами армування і складу пластичної суміші. Бетон складається з трьох основних компонентів: вода, наповнювач (камінь, пісок або гравій) і портландцемент. Домішки і пластифікатори активно застосовуються для більш надійного результату.

Варто також врахувати конструкційні форми виробів. Пустотілі ЗБВ набагато легше, але можуть складатися з декількох шарів. Суцільні залізобетонні конструкції мають більшою щільністю. Використовувати ЗБВ потрібно за призначенням, так як кожен тип конструкції має свої характеристики. Замовити якісні ЖБ товари можна в магазині S-beton. Компанія потурбується про доставку по Києву або Київській області.