Розчин для кладки цегли

Код товару: 105

0

1415 грн. 2178 грн.

На складі

Популярний розчин РК М100 П-12 завдяки своїй достатній міцності. Невисока ціна обумовлює попит в цив..

Код товару: 399

0

1358 грн. 2089 грн.

На складі

Збалансований по пластичності розчин РК М100 П-8 можна замовити для виконання наступних робіт: Кл..

Код товару: 106

0

1601 грн. 2463 грн.

На складі

Міцний після застигання розчин РК М150 П-12 завдяки гарній рухливості можна замовити для вирішення с..

Код товару: 400

0

1557 грн. 2396 грн.

На складі

Правильна консистенція, міцність і пластичність роблять розчин РК М150 П-8 незамінним в будівництві:..

Код товару: 107

0

1791 грн. 2756 грн.

На складі

Висока міцність і пластичність роблять розчин РК М200 П-12 лідером застосування на складних об'єктах..

Код товару: 401

0

1709 грн. 2630 грн.

На складі

Відносно малорухливий розчин РК М200 П-8 ми не рекомендуємо для пустотілих цеглин і блоків. Краще за..

Код товару: 397

0

1212 грн. 1866 грн.

На складі

Як виробник, ми пропонуємо розчин РК М50 П-8 середньої пластичності, але з додаванням модифікаторів,..

Код товару: 398

0

1254 грн. 1929 грн.

На складі

Універсальний розчин РК М75 П-8 широко застосовується в приватному і цивільному будівництві. Достатн..

Код товару: 455

0

1212 грн. 1866 грн.

На складі

Практичний розчин РК М50 П-12 користується популярністю в приватному секторі і цивільному будівництв..

Код товару: 104

0

1357 грн. 2089 грн.

На складі

Висока пластичність дозволяє замовити розчин РК М75 П-12 для широкого спектра будівельних завдань: ..

Розчин для кладки цегли

Розчин — це матеріал, який склеює цеглини, створюючи міцну стіну. Так як будівельна суміш грає важливу роль в укладанні цегли, вибір правильного типу — відповідальний етап. Інгредієнти, використовувані в сировині: вода, цемент, вапно і дрібні крихти, такі як пісок. Пропорції інгредієнтів розрізняються залежно від експлуатаційних властивостей в кінцевому продукті (міцність з'єднання, на стиск, на вигин).

Розчин повинен бути пластичним, тобто він буде пристосовуватися до руху в стіні без руйнування. Отже, не варто використовувати суміш, яка має більш високу міцність на стиск, ніж необхідно. Баланс фізичних показників складу потрібно для укладання високої якості.

Типи розчинів для цегляної кладки

Різні типи складів виготовляються шляхом зміни співвідношення цементу, вапна, води і піску. Це також впливає на вартість суміші. Для цегляної кладки в Україні використовуються такі суміші:

  • Цементні без добавок. До складу входить цемент, пісок і вода. Відсутність пластифікаторів і добавок робить суміш занадто густий і жорсткою.

  • Цементні з вапном. У просту суміш з цементу, піску і води додається гашене вапно для високої пластичності. Це найпопулярніший матеріал для кладки, відповідний до всіх видів цегли.

  • Цементні з глиною. Глина виступає в якості пластифікатора, утримуючи при цьому велику кількість води.

Готові сухі розчини доступні в мішках, які доставляються вантажівкою. Кількість води, необхідне для приготування гарної суміші, залежить від бажаної консистенції. Для твердого розчину знадобиться менше води, для вологого — більше. Якщо не додати достатню кількість води, суміш стає жорсткою, непрацездатною і дуже складною у використанні. Якщо додати занадто багато води, розчин стане занадто рідким і непридатним.

Як вибрати розчин

Не всі цеглини створені однаковими. Такі будівельні матеріали розрізняються по щільності, вагою, формою, розміром, кольором, ціною. Деякі цеглини більш м'які, еластичні або тверді, ніж інші. Те ж саме відноситься до цементів, будівельних сумішей і всім іншим типам кладок одиниць. Використання матеріалу неправильного типу для даного проекту призведе до швидкого передчасного зносу матеріалів або, що ще гірше, руйнування побудованої конструкції.

Розрахунок заснований на тому, скільки спрямованого зусилля може витримати цегла перед постійною деформацією. Величина напруги, при якому матеріал руйнується, — це межа плинності кожної міцності. Є багато значень міцності будь-якого матеріалу. Найважливіша сила, яка буде впливати на рішення про покупку розчину, — міцність на стиск. Така характеристика суміші повинна бути менше, ніж міцність на стиск оточуючих цегли, але все ж досить сильна, щоб витримати конструкцію.

Розчин загального призначення — це найпоширеніший і універсальний вибір, якщо не вказані конкретні характеристики. Він середньої міцності і призначений для посилених зовнішніх несучих стін. Матеріал відмінно підходить для напівм'якого каменю або кам'яної кладки, оскільки згинається більше, ніж надміцна суміш — це запобігає розтріскування кладки цегли. Компанія S-beton допоможе купити великий обсяг розчину з доставкою по Києву. Розчин для кладки цегли