Сходова площадка

Код товару: 307

0

1762 грн. 1958 грн.

На складі

Готовий до навантажень відразу після монтажу сходовий майданчик 2ЛП 22.12-4к відповідає стандартам м..

Код товару: 308

0

1836 грн. 2040 грн.

На складі

Широкий сходовий майданчик 2ЛП 22.12-4к відповідає типовому сортаменту, тому замовити його можна для..

Код товару: 309

0

2360 грн. 2623 грн.

На складі

Посилений напруженим армуванням сходовий майданчик 2ЛП 22.12-4к дозволяє конструювати сходи з високи..

Сходовий майданчик

Сходовий майданчик - це допоміжний елемент сходів із залізобетонних компонентів. Він формує перехід від маршу до дверного прорізу на сходовій клітини або з'єднує марші разом. Елемент - це прямокутна плита з виступами (консолями), на яких вона кріпиться у муруванні стін й пазами, куди вставляються марші. Майданчики встановлюються горизонтально по обох кінцях маршу.

Область застосування цього елемента обмежена сходовими клітинами житлових будинків і багатоповерхових будівель громадського характеру.

Переваги залізобетонних майданчиків;

 • простий монтаж;

 • витримують великі навантаження без деформацій та змін геометричних розмірів;

 • стійкість до дії як високих (при пожежі) так і низьких температур (зимові морози);

 • доступна технологія опорядження.

Установку цих елементів виконують сумісно з маршами одночасно при зведенні стін.

Характеристики майданчиків

В Україні майданчики випускаються по ГОСТ 9818-2015, який нормує всі параметри міцності, зносостійкості і геометричні розміри елементів. Виготовляється з бетону марки М200 (В15) і вище. Міцність забезпечується каркасом з арматури періодичного профілю А3 і дроту Вр-1.

Майданчики можна купити таких видів:

 • тип 1 ЛП. Застосовується для маршів типу ЛМ і має пласку конструкцію без ребер. В елементі відсутні западини для врізування фризових сходинок. Для зменшення ваги при невеликих навантаженнях використовують бетон на пористих наповнювачах (керамзит тощо);

 • тип 2 ЛП. Використовується для маршів типу ЛМ, але в конструкції є ребра, що дозволяє елементу витримувати великі навантаження, ніж тип 1 ЛП. В майданчику може бути отвір для пропуску сміттєпроводу;

 • тип ЛПФ. Призначений для маршів типу ЛМФ з фризовими сходинками, в конструкції передбачені виїмки для встановлення таких сходинок в проектне положення. Має ребристу конструкцію.

 • тип ЛПП. Застосовується з маршами типа ЛМП, до складу яких входять напівмайданчики. Має зменшений габарит по довжині в порівнянні з іншими типами майданчиків.

Передбачено три варіанти заводського опорядження бетонної поверхні цього виду ЗБВ: гладка, шліфована, облицювання керамічною плиткою (її ціна вище). Бічна і нижня частина мають заводську підготовку під фарбування. Маркування знаходиться на торцевій частині елемента, який повертається до стіни сходової клітки після монтажу.

Як вибрати майданчик для сходової клітини

Зберігання та транспортування майданчиків здійснюється в штабелях висотою не більше 2,5 м, елементи складають горизонтально. Між ними кладуть дерев'яні прокладки товщиною не менше 3 см.

При перевірці якості виготовлення потрібно контролювати:

 • клас і марку бетону;

 • відсутність тріщин (допускаються усадкові тріщини з розкриттям не більше 0,1 мм);

 • геометричні розміри (відхилення по довжині ± 5 мм, по ширині ± 6 мм, по висоті ± 3 мм, по параметру прямолінійності ± 3 мм). Перевищення відхилень завадить правильно зібрати сходи;

 • товщину захисного шару бетону до арматури;

 • якість опорядження;

 • рівень дефектів (гранична глибина раковин, сколів і напливів не повинна перевищувати 15 мм).

Компанія «S-Beton» готова організувати поставки всіх типорозмірів майданчиків для комплектації будівельних об'єктів в Києві і передмісті. Вартість переглядається в сторону зменшення при оптових поставках.

Сходова площадка