Підпірна стінка з бетону

Увага

Вартість виробів в данному розділі розраховується індивідуально для кожного клієнта в залежності від замовлення, звяжіться с менеджером за телефоном +38 (067) 000-21-11 або іншим зручним для вас способом!


Підпірна стінка з бетону

Можливо, кращі зразки бетонних підпірних стін можна побачити кожен день вздовж автострад, де ці споруди будуються в величезних масштабах. Підпірні конструкції гарантують бічну підтримку вертикальним схилах ґрунту. Вони зберігають шар землі, який в іншому випадку перетворився б в більш природну форму.

Такі споруди можуть бути виготовлені з використанням різних будівельних технологій і матеріалів в Україні. Жорсткі монолітні бетонні укріплення будуються знизу-вгору, де існує стійкий зворотний ухил. Засипка землі поміщається між стіною і ухилом після зведення стіни. Проектувальники або будівельники будь-якого роду підпірної стінки повинні бути знайомі з процедурами і методами підготовки грунту або засипання ущільнення. Такі споруди розглядаються як несучі елементи в першу чергу, а естетичні ландшафти — в другу.

Плюси зміцнюючих споруд

Бетонні конструкції наводяться в рух декількома факторами:

 • вартість;

 • необхідна висота стіни;

 • легкість і швидкість будівництва;

 • стан ґрунтових вод і характеристики ґрунту.

Інші фактори можуть включати кваліфіковану робочу силу, доступність матеріалів, будівельні норми, естетику. Бетонні підпірні стіни також можуть бути декоративними, відтворюючи образ каменя або кам'яної кладки. Методи масового виробництва зводять до мінімуму дорогі кам'яні роботи, забезпечуючи при цьому структурну або естетичну якість бетону. Будівництво таких стін включає:

 • установку форм, а потім вкладишів всередині;

 • заливку кольорового або простого бетону;

 • зачистку.

Розмір і установка будуть в основному залежати від ухилу і рівня землі. Місце для установки — там, де необхідно зупинити ґрунт від стоку. А серед безлічі переваг для установки підпірної бетонної стіни можна виділити:

 • забезпечення функціональної підтримки для збереження ґрунту на місці;

 • запобігання поява канав;

 • допомога в запобіганні повеней;

 • зменшення технічного обслуговування;

 • запобігання ерозії;

 • запобігання пошкодження майна або оточуючих споруд.

Підпірна стінка — це перш за все захисна конструкція.

Необхідність вибору конструкції

Підпірні конструкції запобігають рух ґрунту вниз по схилу, а також забезпечують підтримку для вертикальних або майже вертикальних змін ухилу. Бетонні зміцнюючі стіни можуть виконувати функції естетичного або ландшафтного дизайну. Будь то для естетичної привабливості або збереження ландшафту, підпірні системи — відмінне доповнення до будь-якої власності. Поряд з посадкою дерев та чагарників підпірні стіни є кращим рішенням для стоку.

Такі споруди підходять для утримання схилів, таких як невеликі пагорби або насипу поруч з будинками, від зсувів. Вони стануть в нагоді для озеленення саду або навіть для зміцнення стін будинків. Компанія S-beton пропонує купити бетонні конструкції різних розмірів (від 30 см до 2 м) для будь-яких проектів. Враховуйте взаємозв'язок ширини і висоти плити для оптимального результату. Розмір, а також структура виробу також впливають на ціну. Доставка можлива по Києву та області.

Підпірна стінка з бетону

У даній категорії немає товарів.