Плити бетонні для тротуарів

Код товару: 291

0

5631 грн. 6256 грн.

На складі

Міцна і надійна дорожня плита 1П 30-18-30 здатна витримати значні навантаження. Як виробник, можемо ..

Код товару: 290

0

148 грн. 164 грн.

На складі

Вироблена з міцного, важкого бетону плита тротуарна 6П5 (1х0,5 м) здатна витримати серйозні навантаж..

Код товару: 289

0

323 грн. 358 грн.

На складі

Квадратна плита тротуарна 8К8 (1х1 м) ідеально підходить для мощення великих площ. Замовити її можна..

Плити бетонні для тротуарів

Залізобетонні плити для тротуарів — надзвичайно популярний матеріал для різних варіантів застосувань, включаючи внутрішні дворики, в'їзні дороги, фундаментні майданчики, проходи. Плити випускаються в надзвичайно широкому діапазоні дизайнів, квітів, форм, ваги і розмірів.

Такі залізобетонні панелі популярні через їх низьку вартість в порівнянні з іншими альтернативами, такими як заливка бетону, асфальтування або дрібна тротуарна плитка. Крім того, етапи установки є менш складними, ніж конкуруючі альтернативи. Перед початком проекту установки плити важливо зрозуміти критичні шари і матеріал, що використовується при монтажі конструкції. Тротуарні панелі наливають, а потім затверджують в контрольованому середовищі для забезпечення рівномірності. Кожна панель кладеться в ряди, утворюючи безперервний ділянку. Це схоже на технологію, використовувану при будівництві мостів із збірних залізобетонних панелей.

Важливі характеристики плит для тротуарів

Переваги таких ЗБВ включають менший час монтажу, а також більш міцний продукт. Якщо робота повинна бути зроблена інакше, панелі можна просто зняти, замість того, щоб розбити існуючий тротуар, а потім залити новий замість нього. Спосіб установки панелей також допомагає їм від тріщин. Місця зіткнення дозволяють плитам рухатися, так як погода змушує їх розширюватися або стискатися. Крім того, бетон вже попередньо напружений, а маленькі тріщини закриються.

Залізобетон в Україні став популярною заміною бетонним виробам, які заливаються на місці. Економія часу і зусиль, яку він пропонує, переважує більш високу початкову ціну продукту. До головних переваг ЖБ панелей для тротуарів можна зарахувати:

  • Виробляються в будь-якому розмірі, формі або кольорі;

  • Витримують інтенсивний пішохідний рух;

  • Не слизькі;

  • Міцні та довговічні;

  • При пошкодженні їх можна просто замінити;

  • Вимагають невеликого обслуговування.

Тротуар — дуже важлива особливість, яку можна побачити в громадських місцях. Тротуари ведуть до будинків, будівель, торгових центрів, автостоянок і багатьом іншим важливим районам. Тому матеріал, з якого виготовили покриття, повинен бути довговічним і міцним.

Вибір покриття

Купити готові плити для тротуарів - правильне рішення, що виправдовує витрати за часом. Заливка бетону — не найлегший і надійний вибір. Заливка бетонних плит не гарантує найкращі результати. Тротуарні плити дешевше і простіше у використанні. Практично будь-який майстер або фахівець з ландшафтного дизайну може впоратися з установкою такого покриття — ніяких спеціальних знань по бетону не потрібно.

Блоки попередньо відлиті у величезній різноманітності форм і стилів. Доступні квадратні, прямокутні, овальні, а також круглі варіанти. Панелі також виконані в різних кольорах і текстурах та можуть імітувати зовнішній вигляд інших матеріалів: натуральний камінь, цегляна кладка або сланець. Вибираючи тротуарний блок, можна отримати велике розмаїття кольорів. У компанії S-beton знають все про залізобетонні вироби: доставка плит здійснюється по Києву або області.

Плити бетонні для тротуарів